Twoja trasa do pracy

Podziel się z nami, jak jeździsz do pracy/szkoły? Czy ul. Puławska to Twoja podstawowa trasa? A może jeździsz już nowym połączeniem S8? Na tej podstawie opracujemy główne “szlaki” i zwyczaje naszych kierowców.

1 komentuj
  1. hg
    hg says:

    Tak, moja podstawowa trasa to ulica Okulickiego i Puławska. Ostatnie informacje dotyczące usprawnienia ruchu na tych ulicach są pocieszające. Jednak martwi mnie jeszcze inny problem, a mianowicie zaśmiecone nasze miasto. Należy się wstydzić, że kierowcy jadący naszymi ulicami, a także stojący w korkach, muszą oglądać tak zaśmiecone tereny. Bardzo brudne są pobocza ulicy Okulickiego, Jarząbka, Tukanów, a teren otoczony ulicą Puławską i Okulickiego ( za przystankiem Lamina – kierunek z Warszawy) to istne śmietnisko. Przykro, że tak wygląda wjazd do naszego miasta, świadczy to o mieszkańcach, ale też tam nie widać nigdy służb sprzątających. Ta informacja może nie jest trafna na podany wyżej temat, ale uważam, że też bardzo istotna dla naszego dobrego samopoczucia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *